מזרון אורטופדי לשינה בריאה יותר

עבור כל מי שמעוניין להשיג חוויית שינה טובה מהרגיל, יש דרך לשפר את איכות השינה וליהנות מחוויית שינה איכותית ובריאה!

אפשר לעשות זאת בעזרת רכישה נכונה של מזרון למיטה, כאשר המזרון הטוב ביותר, שעושה את העבודה הטובה ביותר, ונותן לנו שינה ארוכה ונעימה הוא מזרון אורטופדי כמובן.

לא כולם צריכים לישון על מזרון מסוג זה שהרי הוא נועד בעיקר עבור אלו הסובלים מבעיות שונות, ואשר עבורם מזרון זה הכרח. אך גם עבור מי שרוצה ליהנות משינה ארוכה וטובה, אין ספק ששדרוג למזרון זה הוא רעיון מצוין.

כיצד בוחרים מזרון איכותי לשינה טובה – והאם אפשר להסתפק במזרון רגיל או מזרון אורטופדי?

עבור רוב האנשים, בחירת מזרון היא עניין בו הם משקיעים מחשבה רבה, וההתלבטות איזו מזרון ואיזו מיטה לבחור יכולים לבלבל רבים. כמובן שבחירת מזרון איכותי זה דבר חשוב שהרי אנו מבלים כשליש מהיממה בשינה, ולא רק זאת, שינה מופרעת יכולה לגרום לנו להיות טרודים ועצבניים גם במהלך היום.

כמובן שישנם גורמים נוספים לפיהם אנו בחורים מזרון: מחיר, גודל, התאמה לחדר השינה וכדומה, אך בראש ובראשונה, שני הגורמים העיקריים לפיהם עלינו לבחור את המזרון לחדר השינה שלנו הם: נוחות ובריאות.

האם אני צריך מזרון מסוג אורטופדי ואם כן איזה?

באופן כללי, הדבר שמזרון איכותי חייב לעשות הוא לתת תמיכה מספקת לגוף כולו ובעיקר לתמוך בגב ובעמוד השדרה.

מזרן טוב יתמוך בגוף שלנו ויאפשר לנו לזכות בשינה איכותית ובריאה.

על פי רוב אנו בחורים את המזרון שלנו לפי ההרגלים שלנו, ומעדיפים מזרון רך או קשה לפי השינה אליה התרגלנו. אך במידה ויש לנו בעיה בריאותית כלשהיא, החל מבעיות גב או גפיים ואפילו בעיות נשימה, מזרון איכותי הוא חובה עבורנו ויש צורך להתייעץ עם מומחים כדי לקבל המלצה טובה למזרון שגם יהיה לנו נוח וגם בריא לשינה.

במידה ואתם סובלים מכאבי צוואר, גב וכדומה, מזרן אורטופדי בהמלצת רופא יכול להיות פתרון טוב כל עוד המזרון תומך בכל חלקי הגוף לרבות בעמוד השדרה.

כאמור, יש אנשים שיעדיפו מזרון רך ויש כאלה שיעדיפו מזרון קשה, לכל מזרון יש את היתרונות והחסרונות שלו, ישנם מזרוני ספוג ומזרוני קפיצים, וכן מזרונים איכותיים המשלבים ויסקו ולטקס בגוף המזרון.

יתרונו של מזרון אורתופדי הוא בכך שהוא סופג את הלחץ המופעל עליו לאורך זמן רב. ידוע שגופנו מפעיל לחץ על המזרון בכל מרכז כובד בגוף. מזרונים אורתופדים יודעים לחלק לחץ זה בצורה שווה על ידי בולמי זעזועים רכים בדרגות שונות המפוזרים לכל שטח המזרון.

יתרון נוסף של מזרון אורטופדי הוא בשילוב חומרים טבעיים יחד עם חומרים סינטטיים המתאימים את המזרון למבנה הגוף שלנו, לשינה בריאותית ונוחה.

 

מרחבי הרשת:
הרבלייף – חיים טבעיים יותר
מארק היוז – מייסד הרבלייף
הרבלייף תעניק חסות לספורטאים מצטיינים
הרבלייף מציגה: אבקת חלבון למגזר הדתי
הרבלייף – הסטוריה ותרומה לקהילה