טבליות MSM – תגידו להתראות לכאבים

עבור מי שסובל מדלקות בשרירים או בשלד שגרת היום עלולה להיות קשה ובלתי נסבלת עד כדי כך שזה פוגע בצורה משמעותית בפעולות יום יומיות פשוטות ביותר. הסברה המוטעית היא כי דלקות בשלד או בשרירים מגיעות עם הזמן, כלומר עם הגיל א זו טעות גדולה לחשוב כך. כאבי שרירים ושלד הנובעים מדלקות יכולים להופיע גם אצל צעירים ואפילו אצל ילדים כאשר התופעות האלו שכיחות בעיקר אצל אנשים שעוסקים בספורט.

שימוש קבוע בתוספי מזון כמו למשל טבליות MSM זו התרופה הטובה ביותר עבור הכאבים האלו. גם אלו שכבר התרגלו לחיות עם הכאב ומרגישים שהוא כבר חלק בלתי נפרד מהם יכולים להשאיר את הכאבים מאחוריהם ופשוט להגיד להם שלום ולא להתראות. כמוסות MSM יעילות מאוד גם נגד דלקות בפרקים וכל מי שניסה את הכמוסות או הטבליות מעיד שזה הוריד בצורה משמעותית את הקישיון של המפרקים והקל בצורה מצוינת על הכאב.

 

MSM – מגיע מהמזונות שאנו אוכלים

אז כמובן שהטבליות והכמוסות שמכילות MSM מגיעות בצורה מאוד מרוכזת ומאוד עוצמתית אבל את החומר MSM ניתן למצוא במזונות רבים שאנו צורכים מדי יום. פירות, ירקות, בשר, דגים, מוצרי חלב ועוד הם רק חלק מהמאכלים שכולנו אוכלים בכל יום שמכילים את MSM אך בגלל תהליכי העיבוד שהמאכלים האלו עוברים הוא מגיע לגופנו בצורה מועטה מדי. MSM מצוי גם בגוף האדם, הוא אומנם מצוי בריכוזים נמוכים ברקמות אבל הוא בהחלט נמצא בגופנו כל הזמן כאשר התפקיד שלנו הוא לחדש את המלאי שלו כל הזמן. אז למרות שכל המזונות ברשימה הם מאכלים שאנו אוכלים מדי יום עדיין הגוף אינו מקבל מספיק מהחומר המצוין הזה ולכן אנו צריכים לחשוב איך להוסיף לגוף עוד MSM כדי למנוע דלקות ולמנוע כאבים.

 

MSM לספורטאים – הדרך המושלמת למניעת פציעות קשות

ספורטאים מקצועיים, ואפילו ספורטאים חובבים שעוסקים בספורט למעלה משלוש פעמים בשבוע חשופים הרבה יותר לדלקות בשרירים או ברקמות, מה שעשוי להחמיר עם הפעילות הספורטיבית. מי שמתאמן ועוסק בספורט כנראה לא יפסיק בגלל כאב קטן בשריר או בעצם אבל זו בדיוק הדרך לפתח פציעה חמורה יותר שתמנע ממנו להמשיך ולעשות את מה שהוא אוהב.

שימוש בטבליות MSM לספורטאים מפחיתה את הסיכוי לדלקות ומקלה על הכאבים וכך הספורטאים שבינינו יכולים להמשיך ולעשות את מה שהם הכי אוהבים בלי חשש. פציעות ספורט הן נפוצות מאוד ולכן קל הרבה יותר לטפל בהן. כל ספורטאי מתחיל יודע שהדרך הטובה ביותר להילחם בפציעות היא למנוע אותן מלכתחילה ולכן חיזוק השרירים וחיזוק השלד והעצמות בגוף הן התרופה הטובה ביותר. אם בכל זאת נוצרה דלקת בגופכם, אל תפסיקו לעסוק בפעילות ספורטיבית אך במקביל לפעילות השתמשו בטבליות MSM והשאירו את הפציעה מאחוריכם.

המאמר מוגש באדיבות אתר טבע קסטל: https://www.tevacastel.co.il