חלבון אחרי אימון לטבעונים

רובנו מודעים לעובדה שעלינו לצרוך חלבון אחרי אימון. הרי בזמן אימון הגוף עובד, הוא נמצא במצב של סטרס, רקמות ותאים נהרסים ולכן אחרי האימון צריך לשקם אותו ולתת לו להתאושש וזה בדיוק מה שחלבון עושה.

זו גם הסיבה שספורטאים ומפתחי גוף מכל הסוגים צריכים ליותר חלבון מאשר אנשים רגילים של מתאמנים באופן קבוע, כי פשוט הגוף זקוק ליותר. לחלבון יש מגון של תפקידים בגוף שלנו בין השאר החלבון:

  • משמש כמנגנון הגנה על הגוף ולכן הוא חשוב מאוד לשמירה על מערכת החיסון שלנו
  • מהווה מקור אנרגיה כאשר מאגרי הגליקוגן נגמרים
  • בונה רקמות
  • מסייע לווסת תהליכים מטבוליים בגוף שלנו
  • מהווה חומר מוצא ליצירת הורמונים
  • ועוד…

איך מקבלים חלבון?

כידוע, מי שאוכל הכל: בשר, עוף, ביצים, גבינות, דגים, יכול די בקלות להגיע לצריכת החלבון היומית שלו ומי שעדיין זקוק לחיזוק צורך אבקת חלבון, לרוב על בסיס מי גבינה, זו האבקה שבעצם מאפשרת את הספיגה הטובה ביותר של החלבון בגוף בתום האימון. טבעונים, מקבלים את החלבון שלהם ממקורות אחרים כמו קטניות למשל, פחמימות, דגנים, סויה ומוצריה, לכן יש להם אמנם פחות בחירה אבל אם תפריט מאוזן, גם הם יכולים להגיע לרמת חלבון מומלצת. יחד עם זאת, פעמים רבות טבעונים מחפשים אבקת חלבון לאחרי האימון ולא ממש מוצאים את מה שהם מחפשים. לפעמים זה בגלל הטעם של האבקה, לפעמים המרקם שלה ולפעמים כי היא פשוט לא מספקת מספיק חלבון לגוף. אז מעכשיו יש פתרון.

אלפא VEGAN

חברת נוטרי די ספורט מתמחה בייצור של תוספי תזונה ומוצרים המותאמים במיוחד לצרכים של ספורטאים טבעונים. בדיוק לשם כך היא עבדה על אלפא – אבקת חלבון טבעונת מומלצת, ללא רכיבים מהחי – 100% טבעונית. אלפא VEGAN מבוססת על חלבון ספירולינה, חלבון אפונה וחלבון סויה.

אבקת חלבון טבעונית אלפא וג’ן מתאימה לטבעונים וגם למי שרגיש ללקטוז שכן היא נקייה מסוכר החלב. היא מכילה 88% חלבון צמחי טהור ואיכותי, יש בה שלושה סוגים של חלבונים כך שהיא מאפשרת זרימה טובה של חומצות אמינו לאורך זמן והיא נקייה מסוכרים, שומני טראנס, צבעי מאכל וכולסטרול. צריכה של אבקת חלבון טבעונית אחרי אימון תאפשר לכם להשלים את כמות החלבון הדרושה לכם, תסייע לכם בתהליך בניית מסת השריר, זאת מבלי להכביד על מערכת העיכול.

מרחבי הרשת:
מכיסא המנכ"ל אל פסגת ההר המסוכן באירופה ובחזרה – ראיון עם יורם קראוס